Reklam

Bitcoin tekrardan 50.000 dolar seviyesini zorladı

Teknoloji Haberleri - Kripto paralara olan ilgi günden güne artmaya devam ediyor. Yapılan araştırmalara göre Türkiye de kripto paralara ilginin en yüksek olduğu ülkelerden biri.

Bitcoin tekrardan 50.000 dolar seviyesini zorladı
Bitcoin tekrardan 50.000 dolar seviyesini zorladı
Bu içerik 114 kez okundu.
Reklam

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde Bitcoin’in yani BTC’nin 58.000 dolar seviyelerine çıkarak önemli bir rekora imza atmıştı. Bu rekor sonrasında bir düzeltme yaşayan BTC, 44.000 dolar seviyelerine kadar düşmüştü. BTC’nin bu noktadan sonra tekrardan toparlanıp, toparlanmayacağı merak konusuydu. Geçtiğimiz gün BTC tekrardan 50.000 dolar seviyesini zorlayıp 51.000 dolara kadar çıktı.

Bu seviyelerde çok fazla kalamayan BTC sonrasında tekrardan 48.000 dolar seviyelerine geri döndü. Peki bu süreç daha ne kadar devam edecek?

Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Genel olarak Mart ayı kripto paralar açısından yükselişlerin bol olduğu bir ay değil. Dolayısıyla önümüzdeki günlerde Bitcoin’in ya da diğer altcoinlerin büyük rekorlar kırmasını kimse beklemiyor.

Lakin Nisan ayı kripto paralar açısından son derece parlak günlere sahiplik edebilir. Bunu da zaman gösterecek. Dip not olarak hatırlatalım. Kripto paralarla ilgili hiç bir içeriğimiz yatırım tavsiyesi değildi. Bizler sadece mevcut piyasadaki durumu ve verileri takipçilerimizle paylaşıyoruz. Eğer sizin de bu sektöre ilişkin düşünceleriniz varsa bunları bizlerle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Bitcoin teknoloji para
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık