Masöz İle Terapi Masajı Ve Çeşitleri

Masöz İle Terapi Masajı Ve Çeşitleri
Masöz İle Terapi Masajı Ve Çeşitleri
Bu içerik 533 kez okundu.
Reklam

Masöz İle Terapi Masajı Ve Çeşitleri
Yüz masajı klasik bir masajdan ibaret değildir birden fazla çeşitlere ayrılmıştır en yagın uygulanan masöz tarafından uygulanan 4 çeşit yüz masajlarını sizler için sıraladık:
Lenfatik Drenaj
Lenf, vücudunuzdaki toksinleri uzaklaştıran ve atıkları ortadan kaldıran bir sıvıdır. Su, protein ve tuzlardan oluşur. Birikmiş lenf bir masajla drene edilebilir [ 3 ]. Cildinizi derinlemesine temizleyerek gençleştirmek istiyorsanız bu harika bir tekniktir.
Shiatsu Veya Parmak-Basınç
Bu tür yüz bakımı , enerji kanalları olarak adlandırılan yüzdeki belirli noktalara [ 4 ] uygulanan akupresür kullanır . Bu çince tekniği uygulayan insanlar kasları tonlamak ve yüzdeki kırışıklıkların görünümünü azaltmak için özel cihazlar, parmakları veya avuç içi kullanırlar.
Klasik Masajı
Bu, dünya çapında güzellik uzmanları tarafından en yaygın kullanılanıdır. Vuruş, dokunma, yoğurma ve kıstırma gibi hareketleri içerir. Kollajen üretimini teşvik eder ve cildinizi rahatlatır.
Kobido Masajı
Kobido, ‘eski güzellik yolu’ anlamına gelir. Bu en eski yüz masajı türüdür. 16 yüz kasına masaj yapmak için 47 teknik kullanır. Ağrıların giderilmesine yardımcı olan derin bir rahatlama yüz masajıdır.
Anti-stres masajı için herhangi bir şikayetiniz olmasa bile kendinizi tamamen yenilemek ve şımartmak veya tüm sorunlardan uzaklaşarak vücudunuzu ödüllendirmek istiyorsanız mükemmel bir masöz seçim olacaktır. 
Öte yandan, anti-stres masajı, yoğun bir iş hayatı nedeniyle kendileriyle zaman geçiremeyen ve bilgisayarda çok fazla zaman geçiren veya sürekli olarak sırt ve boyunda iş stresi ve gerginlik yaşayanlar için harikadır. .

Stres ve olumsuz fiziksel etkileri hafife alınmamalıdır. Yaşam kalitenizi artıracak ve strese karşı savaşacak yöntemleri entegre edebilmeniz gerekir. Anti-stres masajı, bu ihtiyaçlar için etkili bir tedavi yöntemi ve rahatlatıcı bir çözümdür. 
Bu masajla strese bağlı kas, kan akışı, dolaşım ve sindirim problemleri gibi stresin olumsuz etkileri ortadan kaldırılacak ve vücudunuz strese karşı daha dirençli olacaktır.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SEBİNUR “ESKİ MAHALLE” ADLI ŞARKISIYLA SONBAHAR AYLARINA DAMGA VURACAK!
SEBİNUR “ESKİ MAHALLE” ADLI ŞARKISIYLA SONBAHAR AYLARINA DAMGA VURACAK!
Fatih Altunkaya dünya şampiyonu çıkardı
Fatih Altunkaya dünya şampiyonu çıkardı