İkinci El Eşya Alan Yerler

İkinci El Eşya Alan Yerler

İkinci El Eşya Alan Yerler
İkinci El Eşya Alan Yerler reklam
Bu içerik 282 kez okundu.
Reklam

 

İkinci El Eşya Alan Yerler olarak İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz. Merkezimiz İstanbul’un Bakırköy ilçesinde bulunmaktadır. Şubelerimiz Maltepe, Küçükyalı, Bahçelievler, Topkapı, Gaziosmanpaşa, Beylikdüzü ve Esenyurt’da bulunmaktadır. Satmak istediğiniz ikinci el ev eşyalarınızın, ofis eşyalarınızın fotoğraflarını Whatsapp üzerinden bizlere göndermeniz yeterli olacaktır. Bizler ürünlerinizi inceledikten sonra bir fiyat bilgisi vermekteyiz. Verdiğimiz fiyat teklifini kabul ettiğiniz takdirde adresinize kadar gelerek ürünleri inceledikten sonra aracımıza yükleyerek peşin olarak satın almaktayız. Bizler 1987 yılından bu yana İkinci El Eşya Alan Yerler olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzaklıktayız. Bizlere Danışmadan ikinci el ürünlerinizi satmayın.

İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin ikinci el ve sıfır beyaz eşyalarınızı satın alırken neye göre fiyat bilgisi verdiğimizi siz değerli müşterilerimize açıklamak isteriz. Ürünün temizliğine göre, ürünlerinizin üretim yılına göre, garanti süresine göre ve markasına göre siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Herhangi bir arızası olan ya da çalışmayan ikinci el ürünlerinizi satın alamamaktayız. Bizler İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler olarak Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Fırın, Klima, Ocak, Akıllı Robotlarınızı peşin ve değerinde satın almaktayız. İstanbul bölgesinde oturuyorsanız artık beyaz eşyalarınızı satmak daha da kolay çünkü Berol İkinci El Eşya Mağazı sizlerin ürünlerini değerinde ve nakit olarak satın almaktadır. Artık internette bunun için çok vakit geçirmenize gerek kalmadı.

Antika Alanlar

Antika Alanlar olarak siz değerli müşterilerimize tüm antika eşyalarınızı nakit olarak satın almaktayız. Ne tür antika ürünler aldığımızı siz değerli müşterilerimize açıklamak isteriz. Koltuk Takımı, Yemek Odası Takımı, Yatak Odası Takımı, Halı, Gümüş Eşya, Porselen, Obje, Kağıt Para, Çay Takımı, Berjer, Radyo, Pikap,Plak, Saat, Telefon, Gramafon, Vitrin, Gümüşlük, Tesbih, Kılıç, Silah, Osmanlı Dönemine Ait ürünler, Sandık, Çakmak, Tabak ve tüm ürünleri nakit olarak satın almaktayız. Antika Alanlar olarak siz değerli müşterilerimizin her türlü antika ürünlerini nakit olarak satın almaktayız. Bizlere 0539 723 50 50 no'lu telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Antika Eşya Alanlar olarak bizlere antika ürünlerinizi değerinde satabilirsiniz. Uzman ekspertiz arkadaşlarımızla birlikte siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 

v

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
Burak Kalfa  Kimdir?
Burak Kalfa Kimdir?