Reklam

En İyi Plakalı Eşanjör Firmasıyız

Eşanjör, farklı sıcaklıkta bulunan 2 maddenin birbiri arasında yaptığı ısı alışverişini sağlamaktadır.

En İyi Plakalı Eşanjör Firmasıyız
En İyi Plakalı Eşanjör Firmasıyız v
Bu içerik 37 kez okundu.
Reklam

Eşanjör, farklı sıcaklıkta bulunan 2 maddenin birbiri arasında yaptığı ısı alışverişini sağlamaktadır. Maddelerin arasındaki kanalların arasında dolaşarak 2 madde arasında ki ısı alışverişi ile sıcaklığı arttırabilir, veya kullanım amacına göre sıcaklığı düşürebilmektedir.

 

 Plakalı Eşanjör Nedir?

 

 Bu işlemi metal plakaların üzerinde sağlayan araç ve gereçlere ise plakalı eşanjör denmektedir. İşte burada devreye sektöründe lider ve işini en iyi şekilde yapan experphe isimli firmamız girmektedir. Sizlere kurduğumuz sistem ile ısıdan elde ettiğiniz kazanç ile ciddi miktarda masraflarınızdan kurtulacağınıza emin olabilirsiniz.

 

 Plakalı Eşanjör Sektöründe Neden Experphe.com Sitesini Tercih etmeliyim?

 

 Öncelik ile Experphe firmasının işini en titiz ve özenli şekilde yapan firma olduğu bir gerçektir. Sizlere kurduğu sistem ile Isı’dan 3-5 kat tasarruf sağlayabilirsiniz. Sistem sizin bakımını çok rahat yapabileceğiniz şekilde kurulmaktadır, hacminin küçüklüğünden dolayı az yer işgal eder. Plakaların içerisine yerleştirilen conta ile içerisindeki sıvıların birbirine karışması imkansız hale getirilmiştir. Sistem kurulduktan sonra yaptığınız tasarrufu göreceksiniz, sistemi tekrar yükseltmek istediğinizde Experphe.com sitesine tıkladığınız anda hemen yardımcı olacaklardır.

 

 Plakalı Eşanjör Hangi Alanlarda Kullanılabilmektedir?

 

 Plakalı eşanjör birbirlerine karışmaması gereken, fakat aralarında ısı alışverişi yapan devrelerde kullanılmaktadır. Bu devreler Primer ve Seconder devre olmak üzere iki adettir. Tasarruf açısından Plakalı eşanjör sistemleri diğer eşanjör sistemlerinden çok daha kullanışlıdır. Aynı zamanda kullanım sahası da çok daha geniştir. Yani bu sistem ile hem tasarrufunuzu maksimum düzeye çıkarabilir, hem de tüm sektörde rahat bir biçimde kullanabilirsiniz. Otomobil sektörü, Yapı konusundaki pek çok teknoloji, ve pek çok sanayi türünde aktif olarak kullanılmaktadır.

 

 Plakalı Eşanjör Sistemi Nasıl Temizlenir ve Masraflı mıdır?

             

 Günümüz de kurulan sistemlerde temizlik büyük sorunsal yaratmaktadır. Fakat Experphe.com Firmasının size kuracağı plakalı eşanjör sistemi asla kolay kirlenmemektedir. Kirlendiği zaman ise temizlemesi çok basittir. Teknik bilgisi olmayan personel bile kolay bir biçimde temizlik işlemini gerçekleştirebilmektedir. Yumuşak bir fırça ile firmanın size önerdiği çözeltileri ısı alanına hafifçe enjekte ettikten sonra fırça yardımı ile temizleyebilir, işlem sonrası su ile durulayarak temizliğinizi en kolay biçimde tamamlayabilirsiniz.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık