Reklam

Instagram’da Gizli Profilleri Görmek İçin Takibe Gerek Yok!

Instagram’da Gizli Profilleri Görmek İçin Takibe Gerek Yok!
Instagram’da Gizli Profilleri Görmek İçin Takibe Gerek Yok! reklam
Bu içerik 133 kez okundu.
Reklam

 

Instagram üzerinden yapılan paylaşımları görebilmek için o profilin takip edilmesi gerekli. Tabi ki açık profillerin paylaşımlarını görmemiz mümkün. Ancak gizli profillerin paylaşımları için takip edilme zorunluluğu insanları zorlamakta.

Yeni çıkan uygulamalar ile birlikte bu durum son bulmuşa benziyor. İndirilecek olan Postegro, Pingru ya da Best Whozi uygulaması sayesinde İnstagram gizlilik hesap görme mümkün oluyor. Hem de bu işlem için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok.

Canlı Yayın Düzeni Değişime Uğruyor

Gizli hesapların özel uygulamalar ile görülmeye başladığı Instagram platformunda canlı yayın düzeni de tamamen değişecek. Artık İnstagram rozet aktif etme seçeneği devreye giriyor. Ticari hesaplar rozet sistemini aktif ederek yaptıkları canlı yayınlardan gelir elde edebilirler.

Canlı yayınlara katılan izleyiciler diledikleri rozetleri uygun fiyatlarla satın alabileceklerdir. Harcanan ücretin bir kısmı da canlı yayını açan profillere aktarılacak. Böylece canlı yayın açan kişiler için ekstra gelir elde etme imkanı ortaya çıkacak.

Tiktok Uzun Süredir Aynı Sistemde

Tiktok rozet sistemini uzun süredir kullanan platformlardan bir tanesi. Yakın dönemde rozetler sayesinde yüksek ücretler kazanan kişiler tepkileri sosyal medyada olay olmuştu. Artık İnstagram kullanıcılarında da benzer tepkiler görebiliriz.

Instagram’a gelen Tiktok para kazanma yöntemi profillerin uygulama şekillerini de değiştirebilir. Artık profesyonel hesapların çok daha fazla canlı yayın açması ve bu şekilde gelirlerini arttırması bekleniyor.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık