Mauro Icardi, Mülkünü Karısı Wanda Nara'ya Devretti

Mauro Icardi, Mülkünü Karısı Wanda Nara'ya Devretti

 Mauro Icardi, Mülkünü Karısı Wanda Nara'ya Devretti
 Mauro Icardi, Mülkünü Karısı Wanda Nara'ya Devretti reklam
Bu içerik 1084 kez okundu.

 

28 yaşındaki Mauro Icardi, Wanda Nara'nın kısa süre önce değişen kalbini kazanmak için tüm mülkünü karısına bıraktı. PSG'nin yıldız oyuncusu Mauro Icardi'nin özel hayatı manşet olmaya devam ediyor. 28 yaşındaki Arjantinli'nin 2050 yılına kadar tüm servetini karısı Wanda Nara'ya devrettiği söyleniyor. TyC Sports'tan gelen haberde ; Mauro Icardi, sahip olduğu tüm varlıklara ilişkin mevcut ve gelecekteki tüm sözleşmeleri ve mülkiyeti Wanda Nara'ya devretti. bahis giriş

Eşini Aldatmıştı

Wanda Nara ve Mauro Icardi arasındaki ilişkiler son günlerde bozulurken, yıldız futbolcunun başkasıyla ilişkisi olduğu ortaya çıktı. Bundan sonra ayrılık kaçınılmaz kabul edildi, ancak Icardi ve Wanda Nara uzlaştı ve işler yoluna girdi.

Mauro Icardi Kimdir?

9 Şubat 1993'te Arjantin/Rosario'da dünyaya gelen futbolcu, ailevi iş koşulları nedeniyle kendisini Atlantik Okyanusu'ndaki İspanyol toprakları Kanarya Adaları'na sürükledi. Burada futbola başlayan Icardi, 2014 yılında genç bir kitle arasında bulduğu sıra dışı bir gol istatistiği sayesinde birçok kulübün dikkatini çekti. Genç oyuncu mantıklı bir seçim yaptıktan sonra FC Barcelona'nın altyapısı olan La Masia'ya yöneldi. 14 yaşında Liverpool, Real Madrid ve Sevilla'dan Barcelona'ya transfer olan Icardi, Barcelona genç takımında forma giydi. Ancak geleceği göremediği için 17 yaşında Sampdoria'ya kiralık gitti. Cenova'daki altı aylık kiralık döneminde genç takımda oynadı ve çok başarılı oldu. Bu sürenin sonunda 400.000 Euro gibi makul bir fiyata Sampdoria oyuncusu oldu. 2013'ten beri Sampdoria ile birlikte ve 33 maçta 11 gol kaydetti.

Formun Üstü

Formun Altı

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Profesyonel Make Up Uzmanı Şeyma Karakut: Makyajın Büyülü Dokunuşu
Profesyonel Make Up Uzmanı Şeyma Karakut: Makyajın Büyülü Dokunuşu
YÖK'ten yurt dışı eğitim uyarısı
YÖK'ten yurt dışı eğitim uyarısı