Bariyerli Bondex Sünger

Bariyerli Bondex Sünger
Bariyerli Bondex Sünger hande
Bu içerik 279 kez okundu.
Reklam

Bariyerli Bondex Sünger

 

Ses yalıtımının günümüz çağında birçok alanda çevrede oluşan gürültülerden kaynaklanarak büyük bir ihtiyaç haline gelmiş bulunuyor. Bariyerli Bondex Sünger iç katmanında yer alan pvc ses bariyeri ve dış yüzeyinde bulunan bondex süngerler sayesinde etkili izolasyon sağlamaktadır. Bariyerli Bondeks süngerlerin kullanım alanları çok geniştir. ses izolasyonu, akustik izolasyon ve ses yalıtımı yapılmak istenen hemen hemen tüm mekanlarda kullanılmaktadır. Sinema Salonları, Tiyatro Odaları, Konferans Salonları, Prova Odaları, Dairelerde, Jeneratör Odalarında, Hidrofor Odalarında, Ev Sinema Odalarında, Kabinlerde, Çağrı Merkezlerinde, Ofislerde, Jimlastik Salonları Zeminlerinde, Zemin Ses Yalıtımında, Seminer Salonlarında, Üniversitelerde, Lise Müzik Odalarında, Toplantı Salonlarında, Makine Odalarında vb. Yerlerde Kullanılması Mümkündür.

 

 

Bariyerli bondex ile tavan duvar ve zemin dahil tüm yalıtım uygulamalarını etkili ve kesin bir sonuçla tamamlarsınız. Bariyerli Bondex Sünger tamamlayıcı bir ses yalıtımı malzemesidir, bunun yanı sıra kauçuk sünger ve akustik süngerde kullanmalısınız. Ses yalıtımı bir sistemdir, tek bir malzeme ile olmamakla birlikte , mekanın desibel oranına bağlı bu üç tane ürünü üst üste gerekli kalınlıklarda kullanmalısınız. Bariyerli Bondex Sünger, ses yalıtım süngerleri arasında en etkili sünger türlerinden biridir. Farklı özelliklerde süngerler ve kumaşlar parçalanır. Parçalama işleminden sonra özel makinelerde sıkıştırılıp tüm parçalar tek parça haline getirilir. Parçaların bütün hale getirilmesi ise Bariyerli Bondex Sünger olarak adlandırılır. Bondex süngerler isteğe uygun üretilebilir. Sünger üretiminde ürün kalınlığı, yoğunluğu ve boyutu değişebilir. Farklı kullanım alanlarında tercih edilen bu ürün aynı zamanda hazır halde bulundurulur. 80-100-120-150-250 dns arasında üretilebilen malzeme otomotiv sektöründe çeşitli noktalarda tampon ve takoz malzemesi olarak kullanıldığı gibi spor malzemeleri sektöründe güreş minderi olarak da kullanılmaktadırlar.

 

 

Ortamdaki sesleri kesen ve emen, yankı gürültülerini yalıtan son derece etkili ses izolasyonu yapan bir yalıtkan ses yalıtım süngeridir. 13 mm elitpan , 33 mm elitpan, 38 mm elitpan ses yalıtımı süngerleri kendi alanında kullanılan kesin en etkili ve izolasyon yapmayı amaçlayan bariyerli bondex süngerleri muadili süngerpan gibi ürünlerden oluşmaktadır. Elit Acoustic tarafından üretimi gerçekleştirilen Bariyerli Bondex Sünger çeşitleri teknik şartnamelere uygun üretimi gerçekleştirilmektedir. Bununla birlikte ürünlerin testlerinin yalıtım değerlerinin yer aldığı bilgileri ürün sertifikaları alanlarından görüntüleyebilirsiniz. Akustik izolasyonda büyük katkı sağlayan bariyerli bondex sünger kullanım alanına, sesin yoğunluğuna bağlı olarak kullanmanız gereken ürün değişiklik göstermektedir. Alanınıza en uygun ürünler hakkında bilgi edinmek için Elit Acoustic ile iletişime geçebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
Burak Kalfa  Kimdir?
Burak Kalfa Kimdir?