Bursaspor Başkanı Recep Günay’dan açıklama

Bursaspor Başkanı Recep Günay’dan açıklama
Bursaspor Başkanı Recep Günay’dan açıklama News Tanıtım
Bu içerik 26 kez okundu.

Bursaspor Başkanı Recep Günay’dan açıklama

Bursaspor Başkanı Recep Günay, “120 milyon TL sadece faiz parası ödüyoruz. Küçük bir rakam değil bu. Faizleri ödeyecek kimse yok. Bu borçlar kapanmaz. Bursaspor Kulübü’nde kampanya yaparak da kapanmaz. Kimse umut beklemesin. Beyaz atlı prens bekliyorlar. Öyle bir dünya yok” dedi.

Bursaspor Başkanı Recep Günay, basın toplantılarına bir yenisini daha ekledi. Son günlerde sık sık açıklama yapan Günay, dikkat çeken konularla ilgili bilgilendirme yaptı. Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde gerçekleşen toplantıda Başkan Recep Günay, şunları söyledi:

“Bursaspor yıllarca bir genç futbolcuya büyük emekler sarf ediyor. Biz 3 tane futbolcuyla anlaştık, 2026 yılına kadar anlaşma yaptık. Sonra bize iftara attılar. Futbolcuları sattığımızı söylediler. Kulübün içine yerleştirdikleri teleantenlerle bilgi alıyorlar. Kimi satmışız, kimden ne almışız? Sonra diyorsunuz ki Bursaspor’a aday çıkmıyor. Birini Fenerbahçe’ye, birini Antalyaspor’a vermişiz Kötü mü ettik bunları profesyonel yaparak? Bursaspor’da kalmalarını sağladık. 3 yıl Bursaspor forması giymelerinin önünü açtık. Ama vatan haini ilan edildik. Birilerinin çarkını bozduk. Bursaspor’u kazanç kapısı görenlerin oyununu bozduk. Kimi sattık biz? Birine 800 bin dolar, diğerine 400 bin dolar almışız. Satılacaksa satarız. Çıkarız sattık da deriz. Bursaspor’un malını nasıl el altından satalım? Kimse Bursaspor’dan bir umut beklemesin. Biz Bursaspor için sağlığımızı bozduk, hayatımızı ortaya koyduk. Ne için? Bursaspor’u bu hale getirenlerden, paraları geri alabilmek için. Bize de dava açtılar. Hakaret davası açtılar. Ben neden yaptım bunları? Bursaspor için yaptım.” Gonebet

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Profesyonel Make Up Uzmanı Şeyma Karakut: Makyajın Büyülü Dokunuşu
Profesyonel Make Up Uzmanı Şeyma Karakut: Makyajın Büyülü Dokunuşu
YÖK'ten yurt dışı eğitim uyarısı
YÖK'ten yurt dışı eğitim uyarısı