Günnur Gültekin Ailem ve Sevdiklerimle Ticarette Dürüstlüğü Seçtik

Günnur Gültekin Ailem ve Sevdiklerimle Ticarette Dürüstlüğü Seçtik
Günnur Gültekin Ailem ve Sevdiklerimle Ticarette Dürüstlüğü Seçtik News Tanıtım
Bu içerik 19451 kez okundu.

Günnur Gültekin Ailem ve Sevdiklerimle Ticarette Dürüstlüğü Seçtik

 

Dedem daima emek vermeden kazanamazsın derdi. Emek verirsen başarı gelir ve başarı gelirse para gelir ve kimseye minnet etmezsin derdi. O yüzden Kazanmak demek Emek ve başarı demektir diyen İş Kadını Günnur Gülten iş dünyasının sevilen simalarındandır. Ben dedemden gördüm. Para ve rızık ticarettedir derdi hep. Yazları balıkesirde tatile gittiğimizde limonata satardım. Paraya ihtiyacımız yoktu ama dedem ticareti öğretti diyen başarılı iş insanını yakından tanıyalım.

Aile şirketimiz ülkemize en çok vergi veren ilk bin şirketten birisidir. Alın terimiz ile ülkemize yatırım yapmaya devam ediyoruz. Daima Cumhurbaşkanımızın yanında duruyoruz. Hedefimiz doları düşürmek değil hedefimiz Tlye değer kazandırmaktır diye  Başarılı İş Kadını Günnur Gültekin kimdir yakından tanıyalım. Günnur Gültekin 2010 yıllarında her ne kadar adını oyunculuk üzerine duyurmuş olsa Günnur Gültekin aynı zaman aile şirketinin tek varisidir. Başarılı iş kadını Günnur Gültekinin eğitim hayatına hep birlikte göz atalım.

İlk okulu başarılı ile tamamlayan Günnur hanım Lise eğitimine ülkemizin en prestijli lisesi olan Galatasaray lisesini kazanmıştır. Ailesinin ve arkadaşlarının Günnur hanımın Galatasaray lisesini kazanması pekte şaşırtmamıştı aslında. Üniversite eğitiminde ise 2007 Boğaziçi üniversitesi Finans mühendisliği kazandı.

Bu başarıların ardından ise yurtdışından bir eğitim bursu kazandı.Amerika’da 2012 the university of cambridge Uluslararası dış ticareti kazandı.

Ailem dedemden ve kurtuluş savaşından bugüne ülkemize hizmet ediyor. Reklam yapmayı sevmiyoruz ama daima ülkemiz için cebimizdeki son kuruşa kadar severek ve isteyerek harcamaktan asla ama asla geri durmuyoruz.

Son yıllarda GDO’lu ürünler satanlar ne kadar kar etsede halk sağlığını düşünmeden milleti zehirliyorlar ama biz asla hiçbir ürünümüzde yurtiçi veya yurtdışında hileli ürün satmadık. Daima dürüst ve ilkeli ticaret anlayışı ile bugünlerimize geldik diye başarılı oyuncu ve iş kadını Günnur Gültekin seçkin ve asil iş kadınları üyesidir.

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Profesyonel Make Up Uzmanı Şeyma Karakut: Makyajın Büyülü Dokunuşu
Profesyonel Make Up Uzmanı Şeyma Karakut: Makyajın Büyülü Dokunuşu
YÖK'ten yurt dışı eğitim uyarısı
YÖK'ten yurt dışı eğitim uyarısı